Лінійний лазерний нівелір Bosch GLL 2-10 Professional (0601063L00)

- Готово до відправки
- Код: 0601063L00
3 744 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та переваги лазерного нівеліра Bosch (Бош) GLL 2-10 Professional (0601063L00)
Рівень захисту IP54
Проектування одного вертикального і одного горизонтального променів
Знімна платформа RM1
Різьблення під штатив 1/4" і 5/8"
Автоматичне калібрування
Рівень захисту IP54
Проектування одного вертикального і одного горизонтального променів
Знімна платформа RM1
Різьблення під штатив 1/4" і 5/8"
Автоматичне калібрування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.49 кг |
| Живлення | Батарейки |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Робочий діапазон | 10 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерела живлення | 3 батареї 1.5 В LR6 (AA) |
| Клас лазера | 2 |
| Комплектація | Батарейки 3 x 1.5 (LR6AA); Захисна сумка |
| Лазерний діод | 650 нм, < 1 мВт |
| Проекція | 2 лінії |
| Різьба штатива | 1/4", 5/8" |
- Ціна: 3 744 ₴

