Лінійний лазерний нівелір Bosch GCL 2-15 G Professional (0601066J00)

- Готово до відправки
- Код: 0601066J00
9 882 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та переваги лазерного нівеліра Bosch (Бош) GCL 2-15 G Professional (0601066J00)
В 4 рази краще видимість при яскравому освітленні (в порівнянні з червоним променем)
Проектування одного вертикального і одного горизонтального променів
Знімна платформа RM1
Різьблення під штатив 1/4" і 5/8"
Кнопка включення з блокуванням маятника - для безпечного транспортування
Інтуїтивно зрозуміле управління
Комплектація Bosch (Бош) GCL 2-15 G Professional (0601066J00)
Лазерний нівелір
Тримач з обертовою площадкою RM1
Батарейки 3хАА
Мішень
Стельовий затискач
Кейс
В 4 рази краще видимість при яскравому освітленні (в порівнянні з червоним променем)
Проектування одного вертикального і одного горизонтального променів
Знімна платформа RM1
Різьблення під штатив 1/4" і 5/8"
Кнопка включення з блокуванням маятника - для безпечного транспортування
Інтуїтивно зрозуміле управління
Комплектація Bosch (Бош) GCL 2-15 G Professional (0601066J00)
Лазерний нівелір
Тримач з обертовою площадкою RM1
Батарейки 3хАА
Мішень
Стельовий затискач
Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.49 кг |
| Колір лазера | Зелений |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерела живлення | 3 батареї 1.5 В LR6 (AA) |
| Клас лазера | 2 |
| Комплектація | Елементи живлення 4 x 1,5 В LR6(AA); Мішень; Стельовий затискач; Кейс; Поворотний тримач Bosch RM 1 |
| Лазерний діод | Лінія: 500–540 нм, < 10 мВт Точка: 630–650, < 1 мВт |
| Проекція | 2 лінії, 2 точки |
| Різьба штатива | 1/4", 5/8" |
- Ціна: 9 882 ₴

