Підставка для крісла Novator POD-1

- Готово до відправки
- Код: 201925
2 399 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Після встановлення ми отримуємо крісло або функціональне ліжко, яке є досить зручним для довгих поїздок на рибалку. Вона має регульовані ноги, так що ви можете легко розмістити її на нерівній місцевості.
Монтаж крісла не викликає жодних труднощів. Дана модель підніжки підходить для коропового крісла Novator SR-2. На кріслі, як і на підставці, використовується водонепроникний матеріал Оксфорд 1200D.
- Ширина підставки 50 см,
- довжина 96 см,
- вага 2,4 кг.
Для зручності використання ніжка підставки кріпиться спеціальним фіксатором, що запобігає її складання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Регульовані опори | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Максимальна висота сидіння | 50 см |
| Мінімальна висота сидіння | 35 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Колір | Хакі |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 1200D |
| РОЗМІРИ | 96 х 62 х 9 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 2 399 ₴










