Скатертина на стiл Глорiя Горох 110х133

- Нет в наличии
- Код: 014628
449 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пропонуємо купити гарну скатертину Прованс в інтернет-магазині ТМ Прованс. Скатертина пошита з якісної італійської тканини, в складі якої бавовна. Завдяки цьому тканина приємна на дотик, довговічна, легко виглажівается і не вимагає особливого догляду.
В якостi столового набору разом з скатертиною пропонуємо купити серветки на стіл, прихватки, хлібницю і інші кухонні дрібниці в такий же забарвленням Прованс.
Замовити скатертину на стiл Глорiя
Розміри скатертини:
- 133х110 см
- 180х133 см
Склад тканини: 85% - бавовна, 15% - поліестер.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Прованс |
| Страна производитель | Украина |
| Машинная стирка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Скатерть |
| Состав материала | |
| Хлопок | 88 % |
| Полиэстер | 12 % |
| Размеры скатерти | |
| Длина скатерти | 110 см |
| Ширина скатерти | 133 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Хлопок, полиэстер |
| Принты, узоры | Клетка |
| РАЗМЕРЫ | 110х134 см |
- Цена: 449 ₴


