Гобеленова скатертина новорiчна в золотi

- Нет в наличии
- Код: 016106
1 424 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
скатертина прикрасить вітальню або кухню. Забарвлення буде відмінно гармоніювати зі світлими тонами меблів та текстилю в інтер'єрі.
Розміри скатертини:
- 120х134 см
- 180х134 см
- 220х134 см
- 300х134 см
- D-134 см (кругла)
Склад тканини: 60% бавовна, 40% ПЭ (гобелен)
Виробництво: Україна. Iспанська тканина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Прованс |
| Страна производитель | Украина |
| Общее количество предметов | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Гобелен |
| Машинная стирка | Да |
| Принты, узоры | Новый Год |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Скатерть |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Состав материала | |
| Хлопок | 60 % |
| Полиэстер | 40 % |
| Размеры скатерти | |
| Длина скатерти | 120 см |
| Ширина скатерти | 132 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 132х120см |
- Цена: 1 424 ₴


