Скатертина Avantime Лофт сiра

-30%
- Готово к отправке
- Код: 017287
1 195 ₴
836 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скатертина Avantime Лофт сiра
Гарна скатертина прикрасить вітальню або їдальню, по краях вишивка. Забарвлення буде відмінно гармоніювати зі світлими і темними тонами меблів в інтер'єрі.
Колекція Авантайм це екологічна лінія текстилю, частково створена з переробленого пластику. Що робить її сучасної та підкреслює прагнення людства до використання природних ресурсів грамотно. У представленій світу нової колекції, акцент спрямований на тканину з переробленої сировини. Колекція прекрасно підійде і в класичний англійський стиль, і в сучасний мінімалізм, і лофт.
Переваги тканини в її щільності і ізносостiйкості, а також вона неймовірно приємна на дотик.
Склад тканини: 32% бавовна, 59% ПЕ, 9% акрилРозмiри:
- 132х132 см
- 180х132 см
- 220х132 см
- 300х132 см
Виробництво: Україна. Іспанська тканина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Прованс |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Материал | Хлопок |
| Машинная стирка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Скатерть |
| Форма скатерти | Прямоугольная |
| Размеры скатерти | |
| Длина скатерти | 180 см |
| Ширина скатерти | 132 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 132х180см |
- Цена: 836 ₴



