Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 9-125 (0601396007)

- Готово к отправке
2 994 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 9-125 - має 900 Вт для складних робіт!
- Вигода користувача:
Найкращий у своєму класі ручний контроль завдяки ручці, що зручно розміщується в долоні, та ергономічному дизайну.
Тривалий термін експлуатації навіть при складних умовах роботи та великому робочому навантаженні завдяки міцній конструкції та деталям.
Багатоцільове застосування та приладдя завдяки функції попереднього вибору швидкості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.9 кг |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 Місяців |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Число оборотов холостого хода | 11000 об/хв об/мин |
| Мощность | 900 Вт |
- Цена: 2 994 ₴


