Тент зі стійками Tramp Lite Tent orange UTLT-011

- Немає в наявності
- Код: UTLT-011
1 965 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Сталь 16 мм |
| materialKarkasu | Сталь |
| naznachenie | Вело і мото туризм, Кемпінг, Мисливство та риболовля, Піший і гірський турізім, Універсальний |
| sezonnost | весна - лето |
| ves | 2.3 кг |
| vesPalatki | 2.3 кг |
| vodonepronicaemostTenta | 2000 мм в ст. |
| Код Розетка | 213658 |
| Кратність в коробці | 4 |
- Ціна: 1 965 ₴






