Доріжка на стіл Кантрі коричнева смужка 120х40 см

- Немає в наявності
- Код: 012435
121 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доріжка на стіл з натуральної тканини.
-
Склад тканини: 80% бавовна, 20% поліестер.
-
Розмір: 120х40 см
Виробництво: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Доріжка |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 120 см |
| Ширина доріжки | 40 см |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 20 % |
| Бавовна | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бавовна, поліестер |
| Принти, візерунки | Смужка |
- Ціна: 121 ₴


