Імпульсний гайковерт Bosch GDS 18 E Professional

- Немає в наявності
- Код: 0601444000
29 333 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптимально підходить для монтажу коліс на легкові автомобілі, при будівництві лісів і виготовленні стелажів, в майстернях та на підприємствах обслуговування, для виконання різьбових з'єднань в бетоні та деревині
Зручність використання завдяки м'якій накладці і оптимальному розташуванню центру ваги за рахунок центральної рукоятки
Виняткова міцність завдяки металевому корпусу ударного механізму
Високоточна робота завдяки точному вибору кількості обертів
Реверс для затягування і ослаблення
легка заміна інструментів
Практичний гачок для кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діам. гвинтів | M 18 |
| Крутний момент (жорстке загвинчування) | 250 Нм |
| Крутний момент (м'яке загвинчування) | 160 Нм |
| патрон | Зовнішній чотиригранник 1/2" |
- Ціна: 29 333 ₴


