Пила дискова Bosch GSA 1100 Е

- Немає в наявності
- Код: 060164C800
7 535 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та переваги
Вбудовані світлодіоди забезпечує кращий огляд заготовки
двигун 1100 Вт для високої продуктивності пиляння
Металевий гачок для підвішування інструменту під час перерви в роботі
Система SDS для швидкої та зручної заміни пилкових полотен
Прогумований корпус редуктора для надійного і зручного хвату
Функції
Керуюча електроніка
Система заміни полотен Bosch SDS
Комплектація
Пиляльне полотно по деревині S 2345 X
2 608 654 403
Пиляльне полотно по металу S 123 XF
2 608 654 416
Валізку
2 610 956 923
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.9 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання в деревині | 230 мм |
| Глибина різання сталі | 20 мм |
| Хід пильного полотна | 28 мм |
- Ціна: 7 535 ₴






