Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDX 18 V-LI (без акку і ЗУ)

- Немає в наявності
- Код: 06019B8101
11 279 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний ударний Гайковерт Bosch GDX 18 V-LI
Високий крутний момент і висока частота ударів (3200 уд/хв) для високої продуктивності роботи при загвинчування шурупів (до M 16) у метал та деревину
Компактне виконання для оптимальної зручності при виконанні робіт у важкодоступних місцях і над головою
Унікальна літій-іонна технологія Premium Bosch більшого часу роботи на одному заряді
Bosch Electronic Cell Protection (ECP): система захисту акумулятора від перевантаження, перегріву та глибокого розрядження
//
Високий крутний момент і висока частота ударів (3200 уд/хв) для високої продуктивності роботи при загвинчування шурупів (до M 16) у метал та деревину
Компактне виконання для оптимальної зручності при виконанні робіт у важкодоступних місцях і над головою
Унікальна літій-іонна технологія Premium Bosch більшого часу роботи на одному заряді
Bosch Electronic Cell Protection (ECP): система захисту акумулятора від перевантаження, перегріву та глибокого розрядження
//
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Діам. гвинтів | M 6 – M 16 |
| Крутний момент (жорстке загвинчування) | 180 Нм |
| патрон | Внутрішній шестигранник 1/4"; <mash>Рожевий чотиригранник 1/2" |
- Ціна: 11 279 ₴




