Пила дискова акумуляторна по металу Bosch GKM 18 V-LI (без АККУ. і ЗУ)

- Немає в наявності
- Код: 06016A4001
12 939 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аккумуляторная циркулярная пила по металлу Bosch GKM 18 V-LI
Увеличенный срок службы по сравнению с другими циркулярными пилами по металлу этого класса
Высокая производительность: более 300 резов в стальной трубе (диам.20 мм) на всего одной зарядке аккумулятора (4,0 Ач)
Смотровое окошко и СД-подсветка для оптимального ведения по линии реза
Плавная регулировка глубины резки с помощью быстрозажимного рычага
Металлический крюк для быстрого и надежного подвешивания инструмента
Інноваційні акумулятори CoolPack забезпечують оптимальний відвід тепла і тим самим збільшують термін служби на 100 % (пор. літій-іонні акумулятори без CoolPack)
Система Electronic Cell Protection (ECP) Bosch: система захисту акумуляторних елементів від перевантаження, перегріву та глибокого розрядження
З швидкозарядний пристрій у стандартному комплекті постачання
//
Увеличенный срок службы по сравнению с другими циркулярными пилами по металлу этого класса
Высокая производительность: более 300 резов в стальной трубе (диам.20 мм) на всего одной зарядке аккумулятора (4,0 Ач)
Смотровое окошко и СД-подсветка для оптимального ведения по линии реза
Плавная регулировка глубины резки с помощью быстрозажимного рычага
Металлический крюк для быстрого и надежного подвешивания инструмента
Інноваційні акумулятори CoolPack забезпечують оптимальний відвід тепла і тим самим збільшують термін служби на 100 % (пор. літій-іонні акумулятори без CoolPack)
Система Electronic Cell Protection (ECP) Bosch: система захисту акумуляторних елементів від перевантаження, перегріву та глибокого розрядження
З швидкозарядний пристрій у стандартному комплекті постачання
//
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.7 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання (90°) | 50 мм |
| Діаметр диска | 136 мм |
| Ємність акумулятору | 4 Ач |
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Число обертів холостого ходу | 4250 об/хв |
- Ціна: 12 939 ₴





