Ножиці по металу Bosch GSC 75-16 Professional (0601500500)

- Готово до відправки
- Код: 0601500500
26 772 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Ножиці по металу електричні Bosch GSC 75-16 Professional (0601500500)
- Легкосмінна чотиристороння ріжуча пластина
- Потужний двигун 750 Вт
- Оптимальна видимість ведення різу
- Відмінне проходження кривих
Комплект постачання ножиць по металу Bosch GSC 75-16 Professional (0601500500)
- Ножиці Bosch GNA 75-16
- Шестигранний ключ
- Ніж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 5200 хід/хв |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність різання алюмінію (200 Н/мм2), макс. | 2.2 |
| Продуктивність різання по сталі (400 Н/мм2), макс. | 1.6 мм |
| Продуктивність різання по сталі (600 Н/мм2), макс. | 1.2 мм |
| Продуктивність різання по сталі (800 Н/мм2), макс. | 0.7 мм |
| Число Ходів при навантаженні | 4000 хв-1 |
- Ціна: 26 772 ₴





