Акумуляторна міні-ланцюгова пила Bosch EasyCut 12 (06033C9020)

- Немає в наявності
- Код: 06033C9020
8 376 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний помічник для робіт всередині і зовні будинку.
Вам потрібно підрізати стелажні полиці? Або обрізати гілки? Бездротова пила Bosch EasyCut 12 (06033C9020) вагою 900 г допоможе вам без праці впоратися з повсякденними роботами будинку і на садовій ділянці - навіть з довільними резами без затиску заготовки.
Основні характеристики виробу:
Технологія NanoBlade - не затискаючи заготівлю Ви пиляйте вручну
Універсальне пиляння при внутрішніх і зовнішніх роботах
Просте і швидке виконання прямих пропилу
Інші переваги виробу:
Пиление вплотную к кромкам благодаря новой конструкции, например, для чистого отрезания ветвей вплотную к стволу
Простая, быстрая и безопасная замена пильных полотен: открыть крышку, заменить пильное полотно, закрыть крышку
Не требует технического обслуживания: Новая технология пиления NanoBlade не требует никакого специального обслуживания, смазки или заточки пильного полотна
Литий-ионный аккумулятор обеспечивает готовность пилы к использованию в любое время и в любом месте. Сменный аккумулятор позволяет использовать его в других инструментах системы Power for ALL
Bosch Electronic - кнопкове управління початком пиляння
Прикладену петлю можна використовувати для підвішування інструменту на гілках чи драбині під час роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.9 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання в деревині | 65 мм |
| Ємність акумулятору | 2.5 Ач |
| Число обертів холостого ходу | 4100 об/хв |
- Ціна: 8 376 ₴





