Лінійний лазерний нівелір Bosch Універсальний Level 2 (0603663800)

- Немає в наявності
- Код: 0603663800
3 210 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та переваги лазерного нівеліра Bosch (Бош) Universal Level 2 (0603663800)
Робочий діапазон 10 метрів
Проектування одного вертикального і одного горизонтального променів
Проектування двох прямовисних точок, знизу і зверху
Різьблення під штатив 1/4"
Автоматичне калібрування
Комплектація поставки лазерного рівня Bosch Універсальний Level 2 (0603663800)
Лазерний нівелір
Чохол
Комплект батарейок
Інструкція
Гарантія
Робочий діапазон 10 метрів
Проектування одного вертикального і одного горизонтального променів
Проектування двох прямовисних точок, знизу і зверху
Різьблення під штатив 1/4"
Автоматичне калібрування
Комплектація поставки лазерного рівня Bosch Універсальний Level 2 (0603663800)
Лазерний нівелір
Чохол
Комплект батарейок
Інструкція
Гарантія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Похибка вимірювання | 0.5 мм/м |
| Робочий діапазон | 10 м |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерела живлення | 3 батареї 1.5 В LR6 (AA) |
| Клас лазера | 2 |
| Комплектація | Батарейки 3 x 1.5 (LR6AA); Захисна сумка |
| Лазерний діод | 650 нм, < 1 мВт |
| Проекція | 2 лінії, 2 точки |
| Різьба штатива | 1/4" |
- Ціна: 3 210 ₴

