Міні-ланцюгова пила Bosch EasyCut 50 (06033C8020)

- Немає в наявності
- Код: 06033C8020
5 144 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний помічник для робіт всередині і зовні будинку.
Міні-ланцюгова пила Bosch EasyCut 50 (06033C8020) c технологією NanoBlade спрощує виконання точних і строго перпендикулярних пропилів. За допомогою пилки можна швидко і просто занурювати пиляння за один прохід, без попереднього свердління. З міні-ланцюговою пилою Bosch EasyCut 50 (06033C8020) можуть навіть недосвідченим майстрам пиляти легко і без зусиль.
Технология NanoBlade упрощает выполнение безвибрационных, точных и строго перпендикулярных пропилов Новая технология пиления NanoBlade не требует никакого специального обслуживания, смазки или заточки пильного полотна Быстрое и простое погружное пиление за один проход, без предварительного сверления Возможность пиления даже неопытным мастерам пилить материалы легко и без усилий Простая, быстрая и безопасная замена пильных полотен Оптимальный контроль линии резания благодаря CutControl Bosch Electronic приспосабливает инструмент к материалам. Найкраще підходить для розпилювання оргскла Функція видалення і здування пилу для кращого огляду лінії різу та забезпечення чистоти на робочому місці
Ви можете купити Міні-ланцюгову пилу Bosch EasyCut 50 (06033C8020) в Києві за низькою ціною або з доставкою в Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Вінницю, Чернівці, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Ужгород та інші міста України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання в деревині | 50 мм |
| Глибина різання сталі | 30 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 500 |
- Ціна: 5 144 ₴




