Акумуляторна шабельна ножівка Bosch Professional GKS 18 V-LI C (06016A5001)

- В наявності
- Код: 06016A5001
9 300 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна шабельна ножівка Bosch Professional GKS 18 V-LI C (06016A5001) для обробки деревини та металу. Акумуляторна шабельна ножівка Bosch Professional GKS 18 V-LI C оснащена патроном SDS для швидкої та простої заміни пильних полотен. Наявність світлодіодного підсвічування покращує огляд заготовки в процесі пиляння. Модель, яка дає можливість максимально зручно працювати однією рукою.
Ви можете купити Акумуляторна шабельна ножівка Bosch Professional GKS 18 V-LI C (06016A5001) в Києві за низькою ціною або з доставкою в Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Вінницю, Чернівці, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Ужгород та інші міста України
//
Ви можете купити Акумуляторна шабельна ножівка Bosch Professional GKS 18 V-LI C (06016A5001) в Києві за низькою ціною або з доставкою в Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Вінницю, Чернівці, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Ужгород та інші міста України
//
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання в деревині | 200 мм |
| Глибина різання сталі | 16 мм |
| Ємність акумулятору | 5 Ач |
- Ціна: 9 300 ₴





