Циркулярна пилка Bosch AdvancedTableCut 52 (0603B12000)

- Готово до відправки
- Код: 0603B12000
18 312 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркулярна пила Bosch AdvancedTableCut 52 (0603B12000). Характеристики та переваги циркулярної пилки Bosch AdvancedTableCut 52 (0603B12000): Двигун інструменту надійний і довговічний з потужністю в 550 Вт; Упор з можливістю регулювання кута реза від -60° до +60°; Нахил пильного полотна від 0° до 45°; Технологія NanoBlade надає легкості реза і досягається низький рівень вібрації; Система SDS, що дає можливість швидко проводити заміну різальних полотен; Функція протяжки пильного полотна через заготовку, робить роботу більш точної і безпечної; Простота у використанні в порівнянні зі звичайним диском (немає необхідності змащувати диск, точити тощо); Наявності захисного кожуха полотна, захищає під час роботи; Добре читаються шкали для точної настройки. Комплектація: Штовхач; Опора; Універсальний щиток; Паралельний упор; Стопор для паралельну напрямної; Захоплення для гвинта; Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 8200 об/хв |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання (45°) | 50 мм |
| Глибина різання (90°) | 52 мм |
| Глибина різання в деревині | 52 мм |
- Ціна: 18 312 ₴




