Гобеленова дорiжка новорiчна Прянощi 35х100см

- Немає в наявності
- Код: 013757
185 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
оріжка на стіл з натуральної іспанськоі тканини.
- Склад тканини: 60% бавовна, 40% поліестер. (гобелен)
- Розміри: 140х40 см та 100х35 см
Виробництво: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Країна виробник | Україна |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Матеріал | Гобелен |
| Машинне прання | Так |
| Основа | Без основи |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Доріжка |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 100 см |
| Ширина доріжки | 35 см |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 25 % |
| Бавовна | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принти, візерунки | Новорічний |
- Ціна: 185 ₴



