Електрична рушникосушка Mario Tristar -I 800x445 TR таймер-регулятор

- Немає в наявності
- Код: 4820111355631
5 592 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь ласка, перевірте наявність цього товару.
Опис продукту:
Електрична рушникосушка Tristar-I 600x445 TR з регулятором часу нагріву та температури.
Регулювання температури в трьох режимах: 40°C, 45°C, 50°C. Рушникосушка Tristar-I від компанії Mario, висота 620 мм, ширина 445 мм, номінальна потужність 50 Вт.
Рушникосушка оснащена таймером, що дозволяє встановити час нагріву на 3 і 6 годин, або переключити режим роботи на постійний нагрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.1 кг |
| Кут повороту | 180 град. |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Можливість повороту секції | Так |
| Покриття | Хром |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Нижня |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | С-подібна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 445 мм |
- Ціна: 5 592 ₴



