Електрична рушникосушка Mario Lasso-I 515x485

- Немає в наявності
- Код: 4820111353835
4 344 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь ласка, перевірте наявність цього товару.
Опис продукту:
Електрична рушникосушка Лассо-I 515х485 номінальна потужність 45Вт, складається з 3-х згинальних ребер.
Рушникосушка «Лассо-І» від заводу виробництва «Маріо» виготовлена з нержавіючої сталі. Максимальна температура нагріву – 60 °C. Ступінь пило- та електрозахисту – IP44.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Потужність | 45 Вт |
| Робоча температура | 60 град. |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Правий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Змійка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 515 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 485 мм |
- Ціна: 4 344 ₴


