Плед вязаний Діно зігзаг Молочний 130х170 см

- Немає в наявності
- Код: 022438
995 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарний плед виготовлений з 50% бавовни, 50% модал
Розміри пледа:
- 130x170 см
Плед можна використовувати як предмет інтер'єру єру, накриваючи меблі, а також як ковдру для денного сну або відпочинку.
Спосіб догляду: дбайлива машинне прання до 40 градусів, при мінімальному режимі віджимання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Країна виробник | Україна |
| Бахрома | Немає |
| Довжина | 170 см |
| Колір | Сірий |
| Машинне прання | Так |
| Тип за складом | Змішаний |
| Ширина | 130 см |
| Склад | |
| Бавовна | 50 % |
| Поліестер | 50 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 90х130см |
- Ціна: 995 ₴




