Доріжка на стіл Christmas Tree 140х40 см

- Немає в наявності
- Код: 027575
199 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доріжка на стіл з натуральної iспанськоi тканини.
- Склад тканини: 80% бавовна, 20% поліестер
- Розміри: 140х40 см
Виробництво: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Доріжка |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 140 см |
| Ширина доріжки | 40 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмір | 140х40 см |
- Ціна: 199 ₴

