Секатор для збирання врожаю Bellota (3622)

- Готово до відправки
- Код: 3622
585 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Секатор для збирання врожаю Bellota 3622
Ефективний, зручний та легкий секатор для збирання врожаю з вузькими та подовженими лезами, що забезпечує простий доступ до стебел для зрізання та проріджування. Вигнуті леза з нержавіючої сталі, ергономічна посилена ручка зі зручним хватом, що виготовлена з двох матеріалів (поліамід та еластомер), що забезпечує максимальну довговічність користування. Можна використовувати як для збору винограду, фруктів і квітів, так і для зрізання та проріджування пагонів.
Характеристики:
- тип секатора - класичний (обвідний)
- матеріал лез - нержавіюча сталь
- матеріал ручок - поліамід та еластомер
- діаметр зрізу 10 мм
- довжина виробу 185 мм
- вага 88 г
- країна виробник Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELLOTA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.088 кг |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Сталь |
| Тип лез | Класична |
- Ціна: 585 ₴




