Точильний камінь TINA Siga_NF4 (10см/3-5см/2,5см) (Бельгія) (5000-10000) BBW - COUTICULE

- Немає в наявності
- Код: SIGA_NF4
945 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Точильний камінь TINA Siga_NF3 (Бельгія) (5000-10000 Гріт) BBW - COUTICULE з гранатового сланцю. Єдине місце знаходження у Арденських горах
* Розмір приблизний (довжина: 10см / ширина: 3-5см / висота: 2,5см)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tina |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 90 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Товар на замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 945 ₴

