Плед вязаний Sweet Home 130х170 см

-30%
- Готово до відправки
- Код: 028456
1 295 ₴
906 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Країна виробник | Україна |
| Бахрома | Немає |
| Довжина | 170 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Акрил |
| Машинне прання | Так |
| Тип за складом | Штучний |
| Ширина | 130 см |
| Склад | |
| Акрил | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 90х130см |
- Ціна: 906 ₴




