Затискач шкіряний без застібки, матова шкіра Crazy Horse 601110 (Чорний)

- Немає в наявності
- Код: 601110 (Матова шкіра)
580 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затискач шкіряний без застібки, матова шкіра Crazy Horse
Виготовлений із якісної вінтажної шкіри, підкреслить відданість господаря класичним канонам. Crazy Horse, цей вид шкіри, надає унікальності кожному власнику. Додатково є бічні кишені для пластикових карток. Виріб упаковано у фетровий фірмовий чохол. Ідеально підійде для носіння як у великій сумці, так і маленькій. Такий виріб ідеально вибрати на подарунок.
Характеристики:
Шкіра Crazy Horse
Без застібки
6 відділів під карти
1 відділ/затискувач під купюрі
Розмір: 12х8 см.
У комплектації з фетровим чохлом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.2 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Без застібки, Клямка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 580 ₴




