Відрізне коло X-LOCK Standard for Inox, 125 мм по нержавійці (2608619262)

- В наявності
- Код: 2608619262
34 ₴
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Відрізне коло X-LOCK Standard for Inox, 125 мм по нержавійці (2608619262) для прямого різання по металу, зокрема, по нержавіючій сталі. Лезодиска забезпечує гладкі розрізи без особливих зусиль. Відрізне коло не має залізистих, сірчистих і хлористих наповнювачів. Відрізне коло X-LOCK Standard for Inox відповідає найвищим вимогам безпеки EN 12413.
Відрізне коло X-LOCK Standard for Inox, 125 мм по нержавійці (2608619262) підійде як для кутових шліфувальних машин з системою кріплення X-LOCK, так і для звичайних УШМ.
Діаметр: 125 мм;
Діаметр отвору: 22.23 мм;
Товщина: 1 мм;
Клас якості: WA 60 T BF.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Матеріал кола | Абразив |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
- Ціна: 34 ₴



