Акумуляторна циркулярна пилка BOSCH GKM 18V-50 (06016B8000) (SOLO - без акумулятора та ЗУ)

- В наявності
- Код: 06016B8000
14 736 ₴
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Акумуляторна циркулярна пилка BOSCH GKM 18V-50 (06016B8000) SOLO
Поставляється без акумулятора та ЗУ
- 1 пиляльний диск, Standard for Steel, 136 x 1,6/1,2 x 20 мм, 30 зубів 2 608 837 746
- Картонна коробка
- Паралельний упор 2 610 347 119
Робота майже без іскроутворення завдяки вбудованому контейнеру для збирання стружки, який легко спорожнювати
Точне різання завдяки індикатору лінії різання, оглядовому вікну та вбудованому світлодіодному підсвічуванню
ЕРГОНОМІЧНЕ КОРИСТУВАННЯ завдяки оптимізованому захвату та компактній збалансованій конструкції для різання в усіх положеннях
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 136 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4250 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 50 мм |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Паралельний упор | Так |
- Ціна: 14 736 ₴




