Чоловіча текстильна сумка на пояс, сумка слінг матеріал Оксфорд 600 Німеччина, чорного кольору

- Немає в наявності
- Код: 805710
750 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча текстильна сумка
Чоловіча текстильна чоловіча сумка, виготовлена з якісного матеріалу Оксфорд 600 Німеччина. Ця модель здивує вас неперевершеною якістю як тканини, так і фурнітури. Зручна та практична в носінні, легко переться у разі забруднень. Легка та компактна в носінні, помістить у собі всі необхідні для повсякденного життя предмети й аксесуари. Чудовий варіант на подарунок! Гарантуємо якість!
Додаткові характеристики:
Матеріал - Оксфорт 600 виробництво Німеччина
Розмір - 24х17х4 см.
Вушка ремінця - шкірні по 9см.
Відділення - 3
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 17 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 750 ₴





