Сумка бананка чоловіча, з натуральної шкіри флотар 807510 (Чорний)

- Немає в наявності
- Код: 807510
1 606 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-бананка, з натуральної шкіри
У цю модель можна покласти гаманець, телефон, ключі тощо. Ідеально підійде для носіння як на поясі, так і через плече. Такий виріб ідеально вибрати на подарунок. Гарантуємо якість! Ціна від виробника!
Характеристики :
Колір шкіри-чорний
Фурнітура-блискавка метал, фастекс пластик
Матеріал-натуральна шкіра флотар
Розмір – 40х18х10 см.
Стропа – 3см.
Відділення - 3 (на блискавці)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Категорія | Для жінок | Для чоловіків | Унісекс |
| Модель сумки | Поясна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 1 606 ₴





