Гобеленова доріжка новорічна SILVER STAR 40х140 см

- Немає в наявності
- Код: 031335
579 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доріжка на стіл з натуральної іспанської тканини.
-
Склад тканини: 55% бавовна, 45% поліестер (гобелен)
-
Розмір: 140х40 см та 100х35 см
Виробництво: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прованс |
| Країна виробник | Україна |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Гобелен |
| Машинне прання | Так |
| Принти, візерунки | Новий Рік |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Доріжка |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 140 см |
| Ширина доріжки | 40 см |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 45 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 35х100 см |
| Бавовна | 55 см |
- Ціна: 579 ₴






