Електрична ланцюгова пилка для газобетону BOSCH GAC 250 (06012B6020)

- Готово до відправки
- Код: 06012B6020
10 794 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Електрична ланцюгова пилка BOSCH GAC 250 (06012B6020) - спеціально розроблена для пиляння газобетону
Потужність пилки 1200 Вт
Ланцюг пили має крок 3/8 дюйма
Глибина різу: Bosch Professional GAC 250 може різати газобетон на глибину до 150 мм
В комплекті насадка для пилосмока 35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
- Ціна: 10 794 ₴





