Акумуляторна циркулярна пилка BOSCH GKS 185-LI (06016C1221) (SOLO - без акумулятора та ЗУ)

- Немає в наявності
- Код: 06016C1221
9 072 ₴
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Акумуляторна циркулярна пилка BOSCH GKS 185-LI (06016C1221) (SOLO - без акумулятора та ЗУ)
Поставляється без акумулятора та ЗУ
- Пиляльний диск, Standard for Wood, 165 x 1.5/1.0 x 20 мм, 24, 2 608 842 540
- Картонна коробка
- Упор паралельний, 1 шт.
Робота майже без іскроутворення завдяки вбудованому контейнеру для збирання стружки, який легко спорожнювати
Точне різання завдяки індикатору лінії різання, оглядовому вікну та вбудованому світлодіодному підсвічуванню
ЕРГОНОМІЧНЕ КОРИСТУВАННЯ завдяки оптимізованому захвату та компактній збалансованій конструкції для різання в усіх положеннях
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання (90°) | 57 мм |
| Глибина різання (45°) | 40 мм |
- Ціна: 9 072 ₴




