Мусат керамічний складний 75 мм, 8 мм діаметр, 1500 GRIT

- Немає в наявності
- Код: MusatFOLD
500 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Мусат керамічний складний (MusatFOLD) - дуже зручний кишеньковий інструмент для заточки ножів
Має 2 керамічні стрижні довжиною 75 мм та 8 мм у діаметрі, 1500 GRIT
Стрижні складаються в середину дерев`яної бази
Розмір: 100х40х15 мм, Вага: 50 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 48 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення | Для ножів |
| Стан | Новий |
| Тип | Мусат |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Зерно | 1500 грит |
- Ціна: 500 ₴



