Камінь-мусат Slijpstaaf для заточки (BBW) 200х9х9 мм, 3000 Grit, гранатовий сланець (712AC)

- Немає в наявності
- Код: 712AC
690 ₴
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Камінь з гранатового сланця Belgian Blue Whetstone (BBW) — спеціальної форми мусата для швидкого заточування ножів в процесі роботи.
- Призначення: Використовується для заточування ножів, бритв, інструментів для теслярства та інших ріжучих інструментів.
- Розмір: мусат 200мм * 9мм * 9мм
Як використовувати:
- Змочіть основний камінь: Намочіть камінь BBW водою.
- Заточування: Заточуйте інструмент, використовуючи утворений шлам для ефективного зняття металу.
- Промивання: Після завершення промийте камінь водою.
Бельгійський синій камінь (Belgian Blue Whetstone, BBW) вважається одним з кращих абразивних каменів. Однаково працює по вуглецевих, нержавіючих, дамаських, а також по швидкорізальних сталях. BBW використовують для остаточної доведення ножів, деревообробних інструментів, а також для доведення небезпечних бритв. BBW являє собою суміш із сланцю і пісковика із вкрапленнями гранату. Присутність оксиду заліза в камені пояснює блакитно-фіолетові кольори.
Особливості каменя Belgian Blue Whetstone:
- Містить природні абразивні частинки, зокрема гранати (~30%).
- Підходить для тонкого заточування і фінішної обробки.
- Має довгий термін служби завдяки щільній структурі матеріалу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Бельгія |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Стан | Новий |
| Тип | Точильний камінь |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Зерно | 3000 грит |
- Ціна: 690 ₴

