Ножиці для кущів ARS KR-1000L (АРС KR-1000L)

- Готово до відправки
- Код: KR1000L
4 459 ₴
Будь ласка, уточнюйте наявність даного товару.
Опис товару:
Ножиці для кущів ARS KR-1000L - професійні ножиці для обрізання кущів, формування огорож, топіарних форм. Загальна довжина 750 мм, довжина лез 180 мм, діаметр зрізу 10 мм, вага 840 гр. Made in Japan.
Ножиці для кущів ARS KR-1000L дозволяють легко займатися обрізанням гілок чагарників, живоплотів, а також створювати садові скульптури. Прямі леза з якісної сталі додатково укріплені хромованим покриттям, що дозволяє користуватися ними довгий час.
Завдяки особливому заточенню інструменту, після проведення обрізки залишаються акуратні зрізи, рослині наноситься мінімальна шкода, вона швидше відновлюється.
Ножиці для кущів ARS KR-1000L оснащені міцними, але легкими суцільнометалевими ручками з пластиковими накладками, які запобігають ковзанню в руці. Амортизатор пружинного типу мінімізує навантаження на руки під час робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Довжина леза | 180 мм |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Загальна довжина | 750 |
| Форма леза | Пряма |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Загальні | |
| Вага | 0.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Доступність запчастин | Да |
- Ціна: 4 459 ₴



