Портмоне на одне відділення в матовій шкірі GRANDE PELLE 11309 Чорне

- Готово до відправки
- Код: 11309
1 067 ₴
917 ₴
Матеріал: натуральна італійська шкіра;
Колір чорний;
Розміри (ШхВхГ, см): 11,5х9х1;
Країна виробник: Україна.
Опис:
- 6 слотів для карток;
- 1 відкрите відділення для купюр;
- без застібки.
Модель в вінтажній шкірі з мінімальним дизайном. По краях аксесуар прошитий рівним рядком. Усередині - кілька осередків для карт і одне відділення для купюр. Ідеальний варіант для будь-якого чоловіка, який не любить громіздких аксесуарів. Незважаючи на свій невеликий розмір портмоне дуже дорого і солідно виглядає. Матова шкіра особливо популярна за свій ефект старовини. Згодом на такій шкірі з'являються подряпини і потертості, які додають їй особливого шарму. На лицьовій стороні аксесуара тиснення у вигляді логотипу бренду. Виріб виготовлено з урахуванням всіх модних тенденцій і побажань клієнтів. Популярна модель з нової колекції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adimanti |
| Вага | 120 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | камуфляж |
| Марка сталі | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Твердість клинка | +-60 HRC HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 917 ₴










