Стильне портмоне з затискачем для грошей без застібки GRANDE PELLE 11295 Чорне

- Готово до відправки
- Код: 11295
1 249 ₴
1 074 ₴
Матеріал: натуральна італійська шкіра;
Колір чорний;
Розміри (ШхВхГ, см): 11х8х1;
Країна виробник: Україна.
Опис:
- металевий затискач для купюр;
- 4 слота для карток (один під плівкою);
- 1 відкрита бічна кишенька;
- затискач без застібки.
Все частіше наші клієнти вибирають аксесуари, які займають мінімум місця. Одним з таких є наш шкіряний затискач. Ми намагаємося заощаджувати не тільки своій час, але і позбавлятися від громіздких аксесуарів віддаючи при цьому перевагу мінімалізму. Маленьке портмоне з затискачем вмістить все найнеобхідніше: купюри, кредитки та документи нового зразка. Маленький зажим - лайфхак по економії місця. Легко поміститься в кишеню або маленьку сумку. Вибирайте аксесуари, які максимально полегшать ваше життя і зроблять його більш комфортним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adimanti |
| Вага | 120 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Колір рукоятки | червоний, бордовий |
| Марка сталі | D2 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Твердість клинка | +-60 HRC HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | викидні, з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 074 ₴










