Модний жіночий гаманець з якісної натуральної шкіри ST Leather 19464 Різнокольоровий

- Готово до відправки
- Код: 19464
1 690 ₴
1 253 ₴
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: кольоровий;
Розміри (ШхВхГ)см: 12,2х8х2см;
Країна виробництва: Китай.
Особливості:
- 2 основні відділення для купюр;
- 1 відділення на блискавці на всю довжину;
- 5 слотів для кредиток;
- 1 кишенька під плівкою;
- 1 зовнішня кишеня на блискавці, з перегородкою;
- закривається на магніти.
Ідеальне жіноче портмоне в три складання з натуральної шкіри найвищої якості. Перше, що впадає в око це колірне рішення, замість однотонного аксесуара ми маємо різнокольоровий, який містить два основні зовнішні кольори і кілька додаткових всередині. Шкіряне портмоне дуже практичне і служить досить довго. Аксесуар складається з двох містких кишень для купюр, кишені на блискавці через всю довжину, п'яти осередків для карт, прозорого віконця для пропуску та зовнішньої кишені на блискавці з перегородкою, що чудово прослужить для монет. Портмоне доповнено надійною фурнітурою. Укомплектований гаманець у фірмову картонну коробку білого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Вага | 134 г |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 115 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Марка сталі | D2 |
| Матеріал рукоятки | G-10 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 253 ₴










