Практичний шкіряний гаманець-клатч ST Leather 19371 Чорний

- Готово до відправки
- Код: 19371
1 845 ₴
1 384 ₴
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 10х19х3 см.
Країна виробник: Китай.
Бренд: ST Leather.
Опис:
- основне відділення закривається на блискавку;
- всередині розташовано два великих відділення для купюр по всій довжині;
- монетниця на блискавці;
- одне велике зовнішнє відділення на магнітах зі слотами для карт і відділення на всю довжину;
- 11 кишень для карток;
- 1 прозора кишенька;
- знімний ремінець на зап'ясті;
Практичний і багатофункціональний гаманець-клатч з натуральної шкіри високої якості. Має класичний чорний колір і підійде як чоловікам, так і жінкам. Багате внутрішнє наповнення представлено безліччю відділень і слотами для карт. Для зручності використання передбачений невеликий знімний ремінець на зап'ясті. Виглядає дана модель дуже стильно і дорого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 119 кг. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | D2 |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 384 ₴










