Доріжка на стіл Лимончики 40х140 см

- Готово до відправки
- Код: 043383
249 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доріжка прикрасить вітальню або кухню.
Якісна італійська тканина складається з бавовни і завдяки цьому приємна на дотик.
Розмір: 40х140 см
Склад тканини: 70% бавовна, 30% поліестер
Виробництво: Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Доріжка |
| Матеріал | Бавовна |
| Принти, візерунки | Ягоди, фрукти, овочі |
| Виробник | Прованс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 140 см |
| Ширина доріжки | 40 см |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 70 % |
| Поліестер | 30 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 140х40 см |
- Ціна: 249 ₴


