Еластичний шнур для підв`язки туї та великомірних дерев Cordioli 6 мм, 75 м (Італія) (460)

- Готово до відправки
- Код: 460
275 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кембрик для підв`язки великомірних дерев Agriflex.
Агрошнурок (зав`язка ПВХ) дуже еластичний, стійкий до коливань температур, має великий запас міцності на розрив. Не пошкоджує і не перетискає рослини. Виробництво Італія.
Характеристики:
Діаметр шнурка: 6 мм
Довжина клубка: 75 м
Вага: 1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cordioli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Агрошнурок |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 750 см |
| Вага | 1 кг |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 275 ₴

