Коло алмазні Bosch Standard for Asphalt 450 x 25,40 x 3,2 x 10 mm (2608602627)

- Готово до відправки
6 041 ₴
+380 (67) 763-72-74
Kievstar / Viber/Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр отвору | 25.4 мм |
| Доставка/Оплата | Товар на замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
| Діаметр | 450 см. |
| Застосування | Мокроріз |
| Ширина різання | 3.2 мм |
- Ціна: 6 041 ₴


